Починаючи бізнес в онлайні, не всі звертають увагу на грамотне наповнення сайту потрібною інформацією. Іноді майданчик взагалі залишається без супровідного тексту, але найчастіше діє метод copy / paste — скопіювати і вставити, потрібне опис товару або послуги з першого-ліпшого ресурсу. Тим самим, несвідомо і самостійно, занижуючи не тільки сайт в пошуковому рейтингу, а й віднаджуючи потенційних покупців. Погодьтеся, якщо покупець або клієнт потрапляє до вас на торговий майданчик він, швидше за все, шукає щось нове, не таке, що є на сусідніх сайтах. Часто при покупці товару люди не можуть зробити правильний вибір, і шукають додаткові відомості там, де збираються зробити замовлення. Не знайшовши потрібної статті або прочитавши ідентичну інформацію, якої рясніють інші інтернет-ресурси, вони просто «йдуть» в інше місце. А це саме те чого потрібно уникнути всіма силами — не втратити клієнта.

З потенційними клієнтами ми розібралися, але, що таке пошуковий рейтинг сайту? Ви ж хочете, щоб при введенні назві товару, який ви продаєте або послуги, в пошукову систему, ваш сайт спливав одним з перших. Я думаю, це таємна і явна мрія всіх замовників інтернет-сайтів. Саме унікальні тексти з ключовими фразами дозволять «викидати» ваш портал в топи пошукових систем. Але не думайте, що загромоздив сайт мільйонному низькопробних статей про все на світі, ви відразу ж потрапите в ТОП. Слідкуйте за тим, щоб контент був якісний, актуальний, відповідав тематиці вашого порталу і оновлювався, тоді пошуковики будуть ранжувати ваш ресурс понад інших. А значить кількість клієнтів, які зайшли на «вогник» виросте в рази.

З’ясувавши, наскільки важливим є якісний і унікальний контент, можна задатися питанням — до кого ж звернутися за допомогою? Як можна здогадатися, ви вже в тому місці, де із задоволенням вам допоможуть. Саме студія по створенню сайтів «Бриз» надати послуги копірайтингу і рерайта. Розглянемо, чим відрізняється одне від іншого і де краще застосовувати.

Рерайт відмінно підійде до тих випадків, якщо вам потрібно опис безлічі товарів. Це інформація, яка доноситься методом — прочитав статтю, переказав, своїми словами. Унікальність таких робіт від 85%. Саме рерайт замовляють величезні інтернет магазини для окреслення характеристик товару, що продається. Для таких робіт краще не перевищувати обсяг в 1000 символів

Копірайтинг — це створення унікальної статті, яка буде написана під вас і для ваших клієнтів. Унікальність такого контенту від 95-100%. Саме за рахунок таких текстів можна добре підвищить пошуковий рейтинг і заманити нових клієнтів. При виконанні замовлення ми завжди думаємо не тільки про те як виконати роботу, а й як зробити так, щоб гість, що зайшов на портал, що не відмахнувся від рекламного тексту, а прочитав його і йому захотілося поділитися інформацією з сусідом. Ще один не маловажний плюс якісно копірайтингу — той самий метод copy / paste про який ми говорили на початку. Тільки якщо копіюють вашу статтю, з вашого сайту, то це додатковий плюс. Так як при наборі ключових слів, першоджерело викидає в перших рядах, а конкуренти будуть пасти задніх.

Дзвоніть за телефонами вказаними на сайті або пишіть нам, і ми зможемо не тільки створити сайт з нуля, але і наповнити його якісне і унікальною інформацією