Blog

Купить готовый интернет магазин

Готовий інтернет-магазин — це готове до використання рішення для створення та розвитку електронної торгівлі. Він включає в себе готові шаблони дизайну, функціонал для прийому замовлень та оплати, а також інструменти для управління товарами та клієнтами. Замовляючи готовий інтернет-магазин у нас, ви отримуєте весь необхідний функціонал та підтримку для успішної роботи вашого бізнесу в онлайні.

Один з головних аргументів, чому варто замовити готовий інтернет-магазин у нас — це швидкість запуску. Замість того, щоб витрачати час на створення сайту з нуля, ви можете використовувати готові рішення, які вже мають все необхідне. У нас ви зможете вибрати той дизайн, який найкраще підійде для вашого бізнесу, а ми швидко і професійно налаштуємо все необхідне для його роботи.

По-друге, замовляючи готовий інтернет-магазин у нас, ви отримуєте гарантію якості та надійність. Наша команда професіоналів володіє всіма необхідними знаннями та досвідом для розробки та підтримки інтернет-магазину. Ми постійно оновлюємо наші рішення, щоб вони відповідали найсучаснішим технологіям та вимогам ринку. Ви можете бути впевнені, що ваш інтернет-магазин буде працювати без збоїв та належним чином служитиме вашим клієнтам.

Неще одна перевага нашого готового інтернет-магазину — це можливість зручно керувати товарами та клієнтами. У нашому рішенні ви знайдете потужні інструменти для налаштування каталогу товарів, створення акцій та знижок, аналітики продажів та повного контролю над замовленнями. Ви зможете легко і швидко додавати нові товари, відстежувати статистику продажів та забезпечувати якісну обробку замовлень від клієнтів.

Разом з готовим інтернет-магазином, ми надаємо повну підтримку та консультування на всіх етапах роботи. Ви можете звернутися до нашої служби підтримки в будь-який час та отримати відповіді на всі ваші питання. Ми також надаємо індивідуальні послуги по налаштуванню та розширенню функціоналу, які допоможуть вашому бізнесу стати ще більш успішним.

Таким чином, замовляючи готовий інтернет-магазин у нас, ви отримуєте швидкість запуску, гарантію якості, економію коштів та повну підтримку. Ми зробимо все можливе для того, щоб ваш інтернет-магазин став результативним інструментом для вашого бізнесу. Зробіть правильний вибір і приєднуйтесь до успішних онлайн-підприємців уже сьогодні!

Что такое домен и хостинг?

Доменное имя — это адрес созданного сайта или определенная зона, которая имеет свое имя, не похожее ни на одно другое в системе доменных имен.

Хостинг — это виртуальная память для размещения информации на сервере,

хостинг бывает разных тарифных планов.

Обратите внимание, домен и хостинг необходимо подливать каждый год на сайте Украинского провайдера доменов и хостингов.
В случае неуплаты за домен или хостинг провайдер удаляет Ваш сайт, и восстановить его уже не будет возможности!

Выбирая хостинг необходимо определиться в следующих аспектах:

1. размер дискового пространства(количество вмещаемых фотографий, файлов и т.д)

2. количества доменов и поддоменов (сайтов на хостинге)

3. Количество месячного трафика и д.р

Наш менеджер поможет подобрать Вам оптимальный тариф хостинга для вашего сайта.

Полезная информация

1)Заказав в нашей студии сайт, Вы автоматически получаете бесплатную тех.поддержку.

В нее входит:наблюдение за работоспособностью сайта и любые консультации.

2)В случае отказа клиента от сайта по любым причинам сумма предоплаты не возвращается.

Оплату можно произвести на расчётный счёт банка.

Хотим обратить внимание, что любые доработки по сайту платные.Бесплатная только тех.поддержка.
Вы можете лишиться бесплатной тех.поддержки при таких условиях:

 если Вы относитесь не уважительно или грубите сотрудникам нашей студии;

 если были вмешательства в скрипт сайта сторонними людьми или Вами, тогда мы не несем никакой ответственности за работоспособность сайта;

 если Вы перепродали или отдали сайт в пользование другому человеку;

 если Вы не посчитали нужным заплатить за доработку сайта, хотя стоимость этой доработки была оговорена перед началом работ и была выполнена нами.

 С  9.00 до 17.00  Тех.поддержка бесплатная!