Шукаючи оптимальне рішення для свого бізнесу, все частіше та частіше, підприємці почали переводити свою діяльність в інтернет. Адже саме тут відкриваються неосяжні можливості для розвитку, реалізувати які ми вам допоможемо.
Студія зі створення сайтів «Бриз» почала працювати у 2012 року. За цей час ми змогли втілити у життя ідеї та бажання понад 300 клієнтів. Частина з них стала постійними замовниками, рекомендуючи нас своїм знайомим.
Звичайно, створення веб-сайту не може бути дешевою справою, апріорі. Але ми максимально спробували поєднати якість та ціну. Ідучи в ногу з часом та потребами споживачів, студія зі створення сайтів «Бриз», дарує мобільну версію створеного сайту. Також, навчання користування готовим продуктом, будь-які консультації та спостереження за працездатністю сайту – безкоштовно. У той час як більшість фірм зі створення сайтів включають все вище перераховане в окремий прайс. Погодьтеся, це реальна економія для бюджету, якою просто потрібно скористатися.
Наші співробітники постійно шукають нові та оригінальні рішення у виконанні ваших побажань. Пропонуємо широкий спектр послуг та реалізації ідей. Дизайнери, з величезним досвідом роботи, допоможуть визначитися та підібрати найбільш органічне оформлення вашого сайту, копірайтери, за потребою, зможуть наповнити його потрібним та унікальним контентом. У свою чергу, професійні програмісти подбають про технічну сторону проекту, забезпечуючи коректну роботу сайту.
Студія створення сайтів «Бриз» — це невелика команда професіоналів, яка закохана у свою справу. Ми не боїмося складних завдань і готові втілити в реальність будь-яке побажання клієнта, давши таким чином поштовх до ще більш успішного розвитку його бізнесу. Створити якісний сайт «під ключ», повністю задовольнивши замовника — наша мета. Саме тому всі ці роки ми не перестаємо професійно рости і навчаться.
Оформити замовлення або отримати вичерпну консультацію ви зможете зателефонувавши за номером телефону, вказаним на сайті. Менеджери, з індивідуальним підходом до кожного клієнта, із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть.
Оплата за роботу провадиться на юридичний рахунок Приват Банку. Вся наша діяльність повністю легальна та оформляється документально.