Шукаючи оптимальне рішення для свого бізнесу, все частіше і частіше, підприємці стали переводити свою діяльність в інтернет. Адже саме тут відкриваються неосяжні можливості для розвитку, реалізувати які, ми вам допоможемо.
Студія зі створення сайтів «Бриз» почала працювати з 2012 року. За цей час ми змогли втілити в життя ідеї і бажання більше 300 клієнтів. Частина з них стали постійними замовниками, рекомендуючи нас своїм знайомим.
Звичайно, створення веб-сайту не може бути дешевим справою, апріорі. Але ми максимально спробували поєднати якість і ціну. Йдучи в ногу з часом і потребами споживачів, студія по створенню сайтів «Бриз», дарує мобільну версію створеного сайту. Так само, навчання користуванню готовим продуктом, будь-які консультації і спостереження за працездатністю сайту — безкоштовно. У той час як, більшість фірм по створенню сайтів, включають всі вище перераховане в окремий прайс. Погодьтеся, це реальна економія для бюджету, якій просто потрібно скористатися.
Наші співробітники постійно шукають нові й оригінальні рішення у виконанні ваших побажань. Пропонуємо широкий спектр послуг та реалізації ідей. Дизайнери, з величезним досвідом роботи, допоможуть визначитися і підібрати найбільш органічне оформлення вашого сайту, копірайтери, в разі потреби, зможуть наповнити його потрібним і унікальним контентом. У свою чергу, професійні програмісти потурбуються про технічну сторону проекту, забезпечуючи коректну роботу сайту.
Студія зі створення сайтів «Бриз» — це невелика команда професіоналів, яка закохана в свою справу. Ми не боїмося складних завдань і готові втілити в реальність будь-яке побажання клієнта, давши, таким чином, поштовх до ще більш успішному розвитку його бізнесу. Створити якісний сайт «під ключ», при цьому повністю задовольнивши замовника — наша мета. Саме тому, всі ці роки, ми не перестаємо професійно зростати і навчаться.
Оформити замовлення або отримати вичерпну консультацію ви зможете, зателефонувавши за номерами телефону, вказаним на сайті. Менеджери, з індивідуальним підходом до кожного клієнта, з задоволенням дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть.
Оплата за роботу проводиться на юридичний рахунок ПриватБанку. Вся наша діяльність повністю легальна і оформляється документально.